ابزارهای ایمیل مارکتینگ

در این مقاله به معرفی تمامابزارهای ایمیل مارکتینگمیپردازیم.
باسئوبلکهمراه باشید.

اپلیکیشن Hemingway

شما می توانید ایمیل های خود را به این ویرایشگر آنلاین اضافه کنید و بازخوردهایی دریافت کنید. این اپلیکیشن، یک استایل مینیمالیست و واضح را برای محتوای شما به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند تا با خواننده خود ارتباط برقرار کنید. این برنامهیک ابزار نوشتاری است که به شما کمک می کند تا ویرایش کنید، حالت غلط یابی را فعال کنید، دارای خروجی PDF و دارای مزایای دیگر می باشد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Benchmark Email

تفاوت اصلی اینابزار ارسال ایمیل گروهیبا ابزارهای پیشین در طراحی جالب توجه و خلاقانه بودن آن است. با استفاده از این ابزار بدون این که حتی طراح یا گرافیست باشید می توانید از صد قالبی که در این ابزار وجود دارد استفاده کنید و با ارسال ایمیل های جالب مشتری ها را به شبکه اجتماعی و یا سایتتان لینک کنید. انتخاب ابزارBenchmark Emailانتخاب خوبی برای کسب و کارهای کوچک است.

Scope

Litmus Scope یک ابزار بررسی گر (inspector) است که کدهایی از ایمیل شما را بررسی می کند و به شما کمک می کند تا آنها برای هر پلتفرم برای رسیدن به بهترین نتیجه یا یک عملکرد دلخواه تنظیم کنید تا بتواند هر شخصی با هر وسیله ای از بهترین تجربه لذت ببرد. شما می توانید پیش نمایش ایمیل های خود را برای دسکتاپ و پلتفرم های موبایلی مرور کنید و به اشتراک بگذارید. همچنین می تواند به هر کدام از کد ایمیل ها نگاه کنید تا یاد بگیرید که چگونه سایر بازاریابان آن را غیر فعال می کنند.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

PutsMail

PutsMail برای ایجاد یک پیش نمایش از ایمیل شما قبل از اینکه به دست مخاطبین شما برسد، مفید است. به عبارت دیگر باید بدانید که چگونه ایمیل شما در صندوق ورودی (inbox) به نمایش در می آید. این ابزار رایگان به شما این امکان را می دهد که تستی عملی از کمپین انجام دهید. شما فقط باید HTML ایمیل، خط موضوع، آدرس گیرنده مورد نظر (تا 10 عدد) را وارد کنید تا یک پیش نمایش کاملا عملی از کمپین های خود مشاهده کنید.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Visual Website Optimizer

ابزار Visual Website Optimizer با کمپین هایایمیل مارکتینگاز پیش طراحی شده کار می کند. این ابزار به شما این امکان را می دهد تا ظاهر بصری ایمیل خود را قبل از ارسال آن به خوانندگان خود تست کنید، هنگامی که شما ایمیلی عالی و باکیفیتی ایجاد کردید، وقت آن است که آن را برای هدف مورد نظر و از قبل تعیین شده خود به کار برید و بررسی کنید چگونه می توانید آن را بهتر کنید. علاوه بر این، به شما بینشی در مورد خواسته ها و پاسخ های مخاطب هدف شما می دهد. همچنین این ابزار به شما انواع مختلفی از ابزارهای تست رایگان و پولی و مطالعات موردی برای بازاریابان را ارائه می دهد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

IsValid.org

ابزار IsValid تست های آماری انجام شده برای آزمایشات A/B را اتوماتیک می کند. این بدان معناست که کمک می کند تا نتایج آزمایشات A/B کمپین های شما واضح و یا تشخیص داده شود. این ابزار ساده و خوب را برای متصور ساختن داده های خود استفاده کنید. به سادگی تعداد هر گروه آزمایشی و تعداد تبدیل ها (conversions) را برای هر آنچه که شما به عنوان عمل مورد نظر خود انتخاب کردید، وارد کنید و sValid در صورتی که آماده تصمیم گیری برای تست و بهبود درصد دقیق باشید، به شما خواهد گفت. شما می توانید از آن برای اندازه گیری نتایج آزمایش A/B کمپین هایایمیل مارکتینگخود استفاده کنید. این ابزار کمک می کند تا نتایج تست کمپین های بازاریابی خود را بسنجید، کمیت آنها را تعیین کنید و توصیف کنید.

مختص شما:اصول نوشتن متن ایمیل مارکتینگ

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

GetResponse

اگرچه این ابزار یک ابزار چندکاره در حوزه دیجیتال مارکتینگ است اما در این مطلب توجه و تمرکز ما روی معرفی GetResponseبه عنوان یک ابزار بازاریابی ایمیلی است که بسیار برای کسب و کارهایی با مقیاس بالا مناسب است و با این که قیمت استفاده از این ابزار بسته به نوع عمکلرد برای کاربران متفاوت، متغیر است اما برای کسب و کارهای جهانی با یک تخفیف ویژه به ارائه خدمات می پردازد.

Cakemail

اگر مطمئن نیستید چگونه کمپین های بازریابی شما می گذرد، کیک میل همه چیزی که شما نیاز دارید. کار با آن ساده است ـ فقط یک قالب طراحی سفارشی را انتخاب کنید، پیام را بدان اضافه کنید و ایمیل ها را به مخاطبان خود ارسال کنید. ویژگی های متعدد آن مانند از بین برنده اسپم، تقسیم کردن تست A/B و با داشتن ابزارهای آنالیز کمپین به شما کمک می کند تا کمپین خود را به طور مؤثر مدیریت کنید.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

MailerLite

یک ابزارهایایمیل مارکتینگمناسب برای کسب و کارهای بزرگMailerLiteاست که امکاناتی مثل صفحات فرود و اتوماسیون ایمیلی در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین با امکان پاپ آپ دسترسی شما به کاربرها را افزایش می دهد و باعث می شود راحت تر بتوانید مخاطب هایتان را به ثبت نام در خبرنامه سایت تشویق کنید. این ابزار می تواند با استفاده از ایمیل مارکتینگ، ترافیک ورودی سایت شما را بالا ببرد و با افزایش نرخ تبدیل، مخاطب ها را به مشتری تبدیل کند.

Yesware

شما با استفاده از این ابزار می توانید به تجزیه و تحلیل ایمیل های ارسالی و رفتار کاربران بپردازید و ایمیلتان را با توجه به آنالیز رفتار مشتری ها بهینه کنید.Yeswareبه شما نشان می دهد که چند نفر ایمیل شما را باز کرده اند، چه تعداد روی لینک های موجود در ایمیل ها کلیک کرده اند و این اطلاعات به بهبود فروش شما کمک می کند و انتخاب خوبی برای کسب و کارهای B2C به حساب می آید.

Social Media Share Link Generator

Social Media Share Link Generator یک ابزار عالی و کوچکابزارهای ایمیل مارکتینگاست برای ایجاد لینک هایی جهت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است. انتخاب این ابزار باارزش است به این دلیل که شبکه های اجتماعی و تلاش های ایمیل را با هم ترکیب کرده و به شما کمک می کند تا اشتراک های شبکه اجتماعی به طور مستقیم از کمپین هایایمیل مارکتینگشما هدایت شود. این ابزار رایگان URLهایی را ایجاد می کند که می توانید درایمیل مارکتینگخود جاسازی و قرار دهید.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

HTML Formatter

این HTML Formatter رایگان یک ابزار عالی برای فرمت کد ایمیل شماست. HTML Formatter فاصله ها و تب هایی را بین تگ های محتوا نگه می دارد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا سطح کنگره ای برای فرمت بندی (قالب بندی) HTML انتخاب کنید و باعث خوانایی کد شما می شود.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

HTML Validator

HTML Validator ابزاری با استفاده آسان برای اعتبار سنجی کد ایمیل شماست. این ابزار انواع مختلفی از مشکلات در کد شما از جمله از دست رفتن تگ ها، IDهای تکراری، ویژگی های نامعتبر و غیره را گزارش می دهد. شما باید کد خود را اعتبارسنجی یا تأیید کنید زیرا کد نامعتبر ممکن است ایرادات و نواقصی را در مرورگرها مانند تجربه بد برای خوانندگان تان ایجاد کند.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Mailjet

میل جت ابزاری است که با اپلیکیشن یا برنامه شما برای ارسال ایمیل ها ادغام می شود و نیز دارای یک سرویس ایمیل تراکنشی است. میل جت مانند میل چیمپ و کیک میل دارای یک رابط برای ایجاد و بهینه سازی ایمیل هاست. همچنین یک سرور SMTP (پروتکلی برای ارسال و انتقال ایمیل) و مجموعه ای از APIهای REST را برای ادغام سازی خود با اپلیکیشن شما یا اجرای خود در سیستم اتوماسیون شما فراهم می کند.

مختص شما:تاریخچه ایمیل مارکتینگ

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

IContact

ممکن است ابتدا این ابزار را با یکی از محصولات اپل اشتباه بگیرید اماIContactیکی از ابزارهای ارسال ایمیل گروهی است که با پیگیری استراتژیک کمپین ایمیلی، این امکان را برایتان فراهم می کند که بتوانید با معیارهایی مثل تاریخ آخرین خرید مشتری ها را دوباره به دایره خرید بازگردانید و هم چنین می توانید با به دست آوردن اطلاعات مناسب از مشتری ها جریان کارهای سفارشی را راه اندازی کنید. علاوه بر این، ابزار بازاریابی ایمیلی IContact قیمت مناسبی برای کاربران در نظر گرفته است و از طراحی های زیبایی در کمپین ایمیلی خود استفاده می کند.

VerticalResponse

با استفاده از ابزار ارسال ایمیل گروهیVerticalResponseمی توانید ایمیل های هدفمند و شخصی سازی شده متناسب با نوع مخاطب ها ارسال کنید و قبل از ارسال ایمیل امکان امتحان و تست کردن دارد و هم چنین می توانید نوع کسب و کار و برندتان را هم در طراحی ایمیل های منحصر به فرد ارسالی تان لحاظ نمایید. این ابزار به شما اجازه می دهد که با ایجاد صفحات فرود، کمپین ایمیلی تان را کامل کنید.

Aweber

ابزار ایمیلی بعدی که به شما اجازه می دهد قبل از استفاده از نسخه آزمایشی آن استفاده کنید ابزارAweberاست که اجازه دسترسی به مشتری های موجود در فهرست ایمیلی شما را می دهد و علاوه بر امکاناتی مثل پاسخ خودکار و گزارش و . که در اختیار شما می گذارد به مشتری ها اجازه پیشتیبانی می دهد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

MailChimp

جایگاه نخست یکی از بهترین ابزارها نرم افزارMailChimpاست. این نرم افزار حدود هفت میلیون کاربر دارد و برای ارسال حداکثر دوازده هزار ایمیل در ماه، کاملا رایگان است و علاوه بر قیمت مناسب و دسترسی سریع، تجزیه و تحلیل قابل درکی نیز به شما ارائه می دهد. در واقع شما با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید گزارشی از تعداد افرادی که ایمیل شما را دیده اند، به دست بیاورید. هم چنین این ابزار به شما اجازه می دهد که ایمیل های تبلیغاتی مشتری هایتان را به شکل هدفمند و شخصی سازی شده طراحی کنید. این نرم افزار یکی از محبوب ترین ابزارهای ارسال ایمیل در میان صاحبان کسب و کارهای کوچک و وبلاگ هاست.

Sendicate

اگر باید کمپین های بازاریابی ایمیلی متعددی را راه اندازی کنید، Sendicate ابزار مناسبی برای شماست. شما با استفاده از آن می توانید یک سری از ایمیل ها را پیش نویس و ارسال یا برنامه ریزی کنید، مخاطبین خود را با فیلترهای جستجو بخش بندی کنید و با این ابزار کارهای ایمیل مارکتینگ بیشتری را با سرعت انجام دهید. همچنین این ابزار آمارهای لازم برای بهبود بازاریابی شما را فراهم می کند.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

FreshMail

اگر نیاز به قالب های ایمیل منحصر به فرد، خلاق و ساده دارید، فرش میل یک گزینه عالی است. می توانید از ویرایشگر بصری آن برای ایجاد ایمیل در طرح های مختلف استفاده کنید. همچنین ابزارهای متعددی مانند پاسخ ایمیل خودکار، بازبینی گر صندوق ورودی (inbox)، تستر A/B و غیره را ارائه می دهد. علاوه بر این، می توانید موثر بودن دریافت های ایمیل خود را با استفاده از ردیابی ایمیل در لحظه پیگیری کنید.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Constant Contact

به عنوان یک ابزار ارسال ایمیل گروهی دیگر می توان بهConstant Contactاشاره کرد که به مشترکینش اجازه می دهد در یک دوره شصت روزه به طور رایگان از امکانات این ابزار ارسال ایمیل، استفاده کنند و پس از آن اکانت پولی با گارانتی یک ماهه در ازای دریافت مبلغ مشخصی برای کاربران شارژ خواهد شد و در صورتی که مشتری ها از خدمات این نرم افزار راضی نباشند پول پرداختی، برگردانده می شود. این ابزار به دلیل مفید و موثر بودن، داشتن قالب جذاب و هم چنین سازگاری با موبایل، یکی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی ایمیلی به حساب می آید.

مختص شما:نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان

Vertical Response

اگر دوست ندارید با HTML کار کنید، جادوگر ایمیل Vertical Response می تواند ایمیل هایی برای شما ایجاد کند. رابط ساده و مشخص آن به طراحی و ارسال ایمیل به مخاطبین شما کمک می کند. شما حتی می توانید کمپین ها را با Salesforce برای پروژه هایایمیل مارکتینگپیشرفته ادغام کنید. همچنین آمارهای اشتراک گذاری ایمیل و اجتماع را فراهم می کند.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Campaign Monitor

این ابزار همان طور که از اسمش مشخص است مخصوص مانتیور و نظارت روی کمپین است و با آنالیز دقیق تجربه شخصی مشتری به شما این امکان را می دهد که در زمان های خاص که افراد وقت آزاد بیشتری برای سر زدن به صندوق ایمیل هایشان دارند، پیام های منحصر به فرد برای مشتری هایتان ارسال کنید. هم چنین این ابزار هم مانند هر ابزار بازاریابی ایمیلی دیگری تجزیه و تحلیل مفیدی به شما ارائه می دهد که می تواند شما را به اهداف بازاریابی تان نزدیک تر کند.

بیشتر بخوانید:

SendinBlue

آیا نیاز به اپلیکیشنی وجود دارد که بتوان هم به طور مستقل و هم بتواند با برنامه های دیگر کار کند؟ SendinBlue یک ابزار عالی برای این کار است. شما می توانید قالبی را وارد کنید یا خبرنامه خود را طراحی کنید و آن را به مشترکین خود ارسال کنید. علاوه بر این، ابزارهای آن به شما کمک می کند تا مشترکین خود را افزایش داده و بخش بندی کنید و گزارشاتی را با جزئیات آنها برای درک عملکرد خود در دسترس خواهید داشت.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Sendloop

می توانید ایمیل های موبایل دوستانه و جذابی را با استفاده از سازنده ایمیل Sendloop ایجاد و سپس ارسال کنید. استفاده از این سرویس بسیار آسان است و خوانندگان بریا دسترسی نیازی به هیچ گونه کمک فنی و یا دانش ندارند. Sendloop وارد کردن ایمیل ها و مخاطبین شما را از پلتفرم های دیگر مانند جی میل و یاهو آسان می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا زمان بندی کنید و پیش نمایش ایمیل ها را مشاهده کنید و نیز امتیاز اسپم ایمیلی را قبل از ارسال آن ببینید که این امر منجر به نرخ تبدیل بهتر می شود.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Sign-Up.to

اگر نمی خواهید ابزارهایایمیل مارکتینگجدید و با ویژگی های بسیار زیاد را یاد بگیرید، Sign-Up.to یک اپلیکیشن ساده برای شروع کار به صورت سریع و فوری می باشد. این ابزار به صورت سلف سرویس و نیز خدماتایمیل مارکتینگمدیریت شده می باشد و در صورتی که منابع کافی برای راه انداختن بازاریابی توسط خودتان را ندارید، یک گزینه عالی است. استفاده از این پلتفرم آسان است و ابزارهایی مانند افزایش مشترکین، ایجاد ایمیل های ریسپانسیو (پاسخگو)، ارسال آنها و تجزیه و تحلیل کمپین ها را ارائه می دهد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Tinyletter

اگر به دنبال تجربهایمیل مارکتینگصریح و ساده هستید، Tinyletter یک ابزار عالی است. اگر شما نیاز به هیچ گزارش یا سایر ویژگی های پیشرفته ای برای کسب و کار خود ندارید، این ابزار می تواند به شما کمک کند. از این رو، TinyLetter یک ابزارایمیل مارکتینگساده بدون هیچ جنجال و سر و صدایی می باشد.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ

Campayn

اگر نیاز به طراحی های ایمیل ریسپانسیو فوری دارید، Campayn دسترسی به قالب های متعدد را فراهم می کند. این ابزار لیست مخاطبین را از هر منبعی از جمله جی میل و یاهو وارد می کند. Campayn همچنین می تواند ایمیل ها را به صورت اتوماتیک ارسال کند و گزینه های به اشتراک گذاری اجتماعی قابل جاسازی را در دسترس قرار دهد. علاوه بر این، می تواند در تجزیه و تحلیل کمک کند تا کمپین شما موفق تر شود.

ابزارهای ایمیل مارکتینگابزارهای ایمیل مارکتینگ

معرفی نرم افزار autocad

به وبلاگ خود خوش امدید

الگوریتم کبوتر گوگل چیست

ایمیل ,ابزار ,های ,کند ,یک ,دهد ,این ابزار ,می کند ,می دهد ,به شما ,می توانید ,ابزارهای ایمیل مارکتینگ ,ابزار بازاریابی ایمیلی ,ارسال ایمیل گروهی ,ابزار ارسال ایمیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
hoghoghdani mostafatrk afshardoabook coxoyuwellwoodpecker roid salar21 3sotweb2000 sarzaminwindows alioneda sioconmeansni