ساخت بک لینک در ویکی پدیا

هرکسی می تواند یک صفحه در ویکی پدیا ایجاد کند و اطلاعات انرا ویرایش کند، به دلیل آن و همچنین به دلیل وسعت سایت شما می توانید تعداد زیادی لینک شکسته و یا اطلاعات یکه نیاز به استناد / مرجع دارند بیابید. پیدا کردن لینک های مرده و اطلاعات یکه نیاز به مرجع دارند در واقع یک فرصت برای شما است تا بتوانید آنها را به روز رسانی کنید و لینک سایت خود را به آنها بدهید. پیش از این یافت ناین فرصت نیاز به زمان زیادی داشت اما امروزه دیگر چنین نیست. باسئوبلکدر مقالهساخت بک لینک در ویکی پدیاهمراه باشید.

بیشتر بخوانید:

معرفی WikiGrabber

در اینجا قصد معرفی سرویس 100% رایگان WikiGrabber راداریم. در این سرویس تنها کافی است شما عبارت مورد نظر خود را وارد کنید سپس سرویس لیستی از صفحه های مرتبط در ویکی پدیا را که حاوی لینک های شکسته هستند و یا نیاز به مرجع دارند را برای شما ارائه می دهد.

چگونه از WikiGrabber استفاده کنیم؟

استفاده از این سیستم بسیار آسان است با این حال قدم به قدم نحوه استفاده از آن را برای شما کاربران عزیز شرح می دهیم. تنها کاری که لازم است تا شما انجام دهید وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر است. برای مثال وارد کردن کلماتی نظیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی، رسانه های اجتماعی و غیره.

سپس لیستی از صفحاتی که با کلمات کلیدی وارد شده مرتبط و دارای لینک های شکسته هستند، به صورت پیش فرض ارائه می شود. قبل از ویرایش لینک های شکسته و ثبت لینک سایت ابتدا باید چند قدم را طی نمایید. اول از همه زمانی که شما اقدام به ویرایش لینک می کنید، نیاز به عبور از تایید انسان بودن (human moderation) دارید. در واقع این یک تست برای تشخیص انسان از رباط است. زمانی که شما یک لینک در یک سایت ثبت می کنید اما در سایت خود محتوای مرتبط با آن را ندارید و یا محتوای بی کیفیت دارید، بک لینک تایید نمی شود. بنابراین اگر شما محتوای مرتبط با لینک مرده یا مرجع را ندارید، ابتدا زمانی را صرف ایجاد محتوای ارزشمند نمایید سپس از این روش برایگرفتنبک لینکاز ویکی پدیا استفاده کنید.

مختص شما:افزونه بک لینک وردپرس

ساخت بک لینک در ویکی پدیا

ایجاد یک حساب کاربری در ویکی پدیا

هر فردی می تواند در ویکی پدیا یک حساب کاربری کاملا رایگان ایجاد کند. تنها برای این منظور باید دکمه ایجاد حساب کاربری (Create Account) را که در قسمت بالا سمت راست صفحه وجود دارد را کلیک کند و به آماده سازی حساب کاربری بپردازد.زمانی که حساب کاربری ایجاد کردید، توصیه می کنیم از WikiGrabber چند لینک شکسته و یا مرجع را ویرایش کنید. در این مرحله باید در ابتدای راه کاربر خوبی باشید و در ویرایشلینکهای مرده و اطلاعاتی که نیاز به مرجع دارند از سایت ها و محتوای دیگر کاربران استفاده کنید. زمانی که این مراحل آماده سازی را گذراندید، می توانید لینک سایت خودتان را در مقاله هدف ویکی پدیا ثبت کنید.

ویرایش مقالات در ویکی پدیا بسیار آسان است.
برای این کار تنها کافی است بر روی لینک Edit (ویرایش) کلیک کنید.
با این کار شما به صفحه ویرایشگر ویکی پدیا منتقل می شوید،
و در آنجا می توانید به ویرایشلینکمرده بپردازید.
پس از ویرایش بر روی گزینه پیش نمایش (preview) کلیک کنید و از صحت ویرایش مطمئن شوید در نهایت کلید ذخیره صفحه ( save page) را بزنید.این روش آسان ترین و سریع ترین راه برای ثبتلینکدر ویکی پدیا است.

لینک گرفتن از ویکی پدیا

همانطور که مشاهده می کنید این جا یک راهنمای کامل وجود دارد که به طور کامل به شما آموزش می دهد که چطور بتوانید یک صفحه را پیدا کنید و کار ویرایش آن را آغاز کنید.

مختص شما:دریافت بک لینک از فیسبوک

ساخت بک لینک در ویکی پدیا
در مورد ویکی پدیا باید یک نکته مهم را بگویم،
در زمانی که می خواهید ویرایش جدید را انجام بدید در مراحل اول کاری لینک خودتان را در منبع قرار ندهید و از همه مهمتر تلاش نکنید که مدام از لینک سایت خودتان به صورت منبع استفاده کنید، چون ممکن هست آدرس سایت شما در لیست سیاه قرار بگیرد و دیگر نتوانید آدرس سایت خودتان را به صورت منبع معرفی کنید.

کاری که باید انجام بدهیم بدین مراحل هست:
در بخش جستجو عبارتی که به زمینه کاری ما مربوط هست را جستجو می کنیم.
و اگر اساس کنیم که مطلبی داخل سایت ما هست که بخواهیم به عنوان منبع استفاده کنیم آن را طبق قوانین ویکی پدیا ویرایش می کنیم ولینکخودمان را به عنوان منبع قرار می دهیم.

پیشنهاد می کنم که حد اقل ۲۰ مطلب را ویرایش کنید ولینکخودتان را قرار ندهید
تا ویرایشگر های ویکی پدیا به شما اعتماد بکنند سپس می توانید لینک خودتان و مشتریانتان را قرار دهید.

ساخت بک لینک در ویکی پدیا

نکته لینک گرفتن از ویکی پدیا

اما یک نکته مهم دیگر در مورد لینک گرفتن ازویکی پدیا.
اگر دز گوگل عبارت Site:Wikipedia.org marketing + ldquo;dead linkrdquo; را تایپ کنیم.
صفحاتی را وی کی پدیا برای شما نمایش می دهد که منبع آن صفحه دیگر وجود ندارد.
و ما می توانیم از این فرصت استفاده کنیم اطلاعات ان منبع را در سایت خودمان قرار دهم
و لینک خودمان را در آن قرار دهیم.

ساخت بک لینک در ویکی پدیالینک گرفتن از ویکی پدیا

از همین تکنیک ساده استفاده کنید و نتایج بزرگ آن را در اعتبار سایت خودتان ببینید.
و مقالهساخت بک لینک در ویکی پدیادر سری مقاله هایبک لینکمورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

مختص شما:بک لینک های قوی

معرفی نرم افزار autocad

به وبلاگ خود خوش امدید

الگوریتم کبوتر گوگل چیست

لینک ,ویکی ,پدیا ,سایت ,ویرایش ,یک ,ویکی پدیا ,در ویکی ,بک لینک ,نیاز به ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
vistamag tahsilenab androidirany iranwastewater asayesh20 asemrasel roabaustaral nosrat21 faslekhazantc kiuaswe